Działalność SKN ISA2 w semestrze zimowym 2013/2014

Witamy wszystkich w nowym roku akademickim!
Dzisiaj odbyło się spotkanie stałych członków koła w celu ustalenia tematyki, sposobu prowadzenia zajęć oraz terminów spotkań koła.

W tym semestrze prowadzone będą serie wykładów z tworzenia od podstaw aplikacji na system mobilny Android. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszy wykład, który odbędzie się 24 października o godzinie 19 w sali 23/C-3.
Osoby, które znają już trochę Androida i chciałyby wziąć udział w jakimś projekcie w celu ćwiczenia praktycznych umiejętności, również zapraszamy na pierwszy wykład, aby ustalić jaki projekt ma być realizowany, w jakim składzie oraz kiedy grupa projektowa będzie się spotykać.

Dla osób zainteresowanych Arduino, które były dziś na spotkaniu. Jeśli ktoś chce wziąć udział w projekcie „Wirtualny przewodnik”, prosimy o przyjście 17 października o godz. 19 do sali 23/C-3.

W związku z tym, że wiele osób jest na liście mailingowej, a nie są oni już studentami, nie mają czasu lub po prostu nie są zainteresowani działalnością koła, postanowiliśmy ją odświeżyć. Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą dostawać wiadomości e-mail związane z działalnością koła, informujące o spotkaniach i projektach, aby dopisały się do nowej listy mailingowej poprzez wypełnienie formularza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.